ŽĎAS, a.s.

Truhlář - modelář

Popis pozice

Do týmu na modelárně hledáme šikovného člověka, který má blízko ke dřevu a který se bude zabývat výrobou modelů dle výkresové dokumentace.

NAŠE SRDCE TVOŘÍ BUDOUCNOST

Pozice je vhodná i pro čerstvě vyučené absolventy.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • práci na plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 7,5 hodiny denně
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • podporu vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • aktivity pro zaměstnance a dětské letní tábory

Požadujeme:

  • výuční list v oboru modelář, truhlář, apod.
  • dobrý zdravotní stav
  • proaktivní přístup a samostatnost
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou

Těšíme se na seznámení s vámi.

ŽĎAS, a.s.

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování
Firma ŽĎAS, a.s.
Pracoviště Strojírenská 675/6, 59101 Žďár nad Sázavou
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání Odborné vyučení bez maturity