ŽĎAS, a.s.

Pracovník přípravy vzorků - dílna Laboratoř

Popis pozice

Náplní práce na této pozici je výroba vzorků pro mechanické zkoušení. Jedná se o práci na obráběcích strojích a pásové pile. Pozice je vhodná i pro čerstvě vyučené absolventy.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • práci na plný úvazek
  • pracovní dobu 7,5 hodiny denně na ranní směně
  • možnost zaučení na práci na CNC zařízení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

  • vyučen
  • základní orientaci technické dokumentaci
  • dobrý zdravotní stav

Vaší výhodou, může být:

  • znalost práce na obráběcím zařízení
  • orientace v materiálových normách

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Firma ŽĎAS, a.s.
Pracoviště Strojírenská 675/6, 59101 Žďár nad Sázavou
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání Odborné vyučení bez maturity