ŽĎAS, a.s.

Konstruktér - tvářecí zařízení mechatronika

Popis pozice

Zajímá Tě mechatronika, výzkum a vývoj?

Pak je to práce přímo pro tebe v některé z uvedených oblastí.

Robotika, průmysl 4.0

Provádět návrhy robotických buněk, manipulace, dopravy v linkách, aplikace v oblasti Průmyslu 4.0., strojové vidění.

Digitalizace, Bezpečnost

Ve spolupráci s odděleními mechaniky a hydrauliky provádět návrhy a tvorbu digitálního dvojčete pro stroje a zařízení tak, aby bylo možné vytvářet program PLC a HMI.

Pohony, Regulace

Provádět návrhy a výpočty elektrických pohonů, návrhy regulací, snímačů a ostatních aktorů při konstrukci vlastních strojů vyráběných ve Žďas a.s..

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického směru (elektrotechnika, strojírenství, mechatronika)
  • znalost výkresové dokumentace
  • odpovídající praxi v oboru min. 5 let
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • ochotu účastnit se pracovních cest

Nabízíme:

  • zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 7,5 hodiny denně
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • podporu vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • aktivity pro zaměstnance a dětské letní tábory

Proč pracovat u nás?

ŽĎAS, a.s. patří ke špičce českého strojírenství. Již téměř 70 let je moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů.

Výrobní haly jsou vybaveny kvalitním strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Naše produkce je dodávána do bezmála padesáti zemí světa.

Těšíme se na seznámení s vámi!

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Firma ŽĎAS, a.s.
Pracoviště Strojírenská 675/6, 59101 Žďár nad Sázavou
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky Angličtina