Hledáte truhláře z Plzně
nebo pracovní pozici?
S námi je to hračka.

Ať už hledáte truhláře, webdesignéra nebo novou pracovní pozici, naše mobilní aplikace všechno vyřeší. Na pár kliknutí. A zdarma.

FABRILI s.r.o.,
160 metrů vzdálené.

Když je pro vás prioritou vzdálenost firmy, využijte hledání podle GPS polohy! Najdeme a seřadíme firmy a služby ve vašem okolí podle toho, jak to k nim máte daleko.

Zabouchli jste si dveře a potřebujete zámečníka? Třeba máte jednoho právě za rohem.

Poptejte klidně
50 firem najednou.

Ať už hledáte kvalitní stavební firmu nebo zkušeného čalouníka, s naší aplikací vám k poptání vybraných firem a služeb stačí jedna zpráva. Konec namáhavému psaní každému zvlášť.

Navíc to hravě zvládnete z mobilu. Poptávat více firem najednou už nemůže být jednodušší.

Skvělým firmám dávají
lidé skvělá hodnocení.

Vybrat dobrou firmu není tak lehké. Když ale máte na dosah hodnocení skutečných zákazníků, rázem se výběr vhodné firmy stává snadnou záležitostí.

A ať už budete mít s firmou jakékoli zkušenosti, u nás se o ně můžete podělit s ostatními.

Navigace na klik.
Volání na klik.

Všechny důležité funkce na jedno kliknutí. Ať už chcete do firmy zavolat nebo spustit navigaci, stačí k tomu jeden pohyb palcem.

Zavolejte si do cukrárny, zda má malinový dort právě k odběru. A další kliknutí už vás může navigovat ke dveřím. Bude to automobilem, MHD nebo pěšky?

Najděte práci v okolí,
která vám vyhovuje.

Hledáte novou práci, která vás bude bavit? Přestěhovali jste se a nechcete do práce dojíždět? Nebo chcete lepší plat či benefity?

Ať jste zedník či manager, vysněnou pozici můžete najít jednoduše z mobilu.