ŽĎAS, a.s.

OBCHODNÍK - junior/ senior

Popis pozice

ROSTEME, NABÍRÁME

Rozšiřujeme náš tým obchodníků na divizi Strojírny a Metalurgii, a proto hledáme kolegu/ kolegyni, který/á bude aktivně oslovovat nové zákazníky a kompletně zajišťovat a koordinovat jednotlivé obchodní případy pro tuzemský nebo zahraniční obchod.

Popis pozice:

Na junior pozici budeš převážně řešit: příjem a evidenci objednávek, komunikaci se zákazníky, vypracování Smluv o dílo, vnitrofiremní dohody, zajištění přezkoumání smluv a další potřebné.

Obchodník senior řeší vedení a řízení náročných a složitých prodejních agend, vyřizování exportních záležitostí, provádění a vyhodnocování průzkumu trhu, vypracování a projednání koncepcí odbytové politiky, vyřizování složitějších reklamací a sporů.

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (technické vzdělání výhodou)
  • aktivní přístup k vyhledávání nových zákazníků a příležitostí na trhu
  • dobrou znalost českého jazyka a velmi dobré komunikační schopnosti
  • pokročilou znalost ruského jazyka nebo anglického jazyka
  • ochotu cestovat (pravidelné služební cesty po tuzemsku nebo zahraničí)
  • nadšení pro práci a flexibilitu
  • samostatnost a důslednost
  • uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • práci v týmu zkušených obchodníků
  • práci v tradiční strojírenské a metalurgické společnosti
  • možnost seberealizace
  • práci na plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • podporu vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • aktivity pro zaměstnance a dětské letní tábory

Proč pracovat u nás?

ŽĎAS, a.s. patří ke špičce českého strojírenství. Již téměř 70 let je moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů.

Výrobní haly jsou vybaveny kvalitním strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Naše produkce je dodávána do bezmála padesáti zemí světa.

Těšíme se na seznámení s vámi!

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování
Firma ŽĎAS, a.s.
Pracoviště Strojírenská 675/6, 59101 Žďár nad Sázavou
Obor činnosti Prodej a obchod
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština, Ruština