Popis pozice

Do týmu našich PLC programátorů hledáme dalšího šikovného člověka, který se bude spolu s kolegy zabývat vývojem SW PLC, HMI a vizualizací pro kovací a tvářecí lisy, linky a zařízení válcoven.

NAŠE SRDCE TVOŘÍ BUDOUCNOST

Jako PLC programátor budete nejen zavádět zařízení do provozu, ale budete se zabývat i jejich servisem a diagnostikou.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • pokročilou znalost práce na PC (Step 7, WIN CC, WIN CC flexible, TiaPortal)
  • znalost anglického či německého jazyka na komunikativní úrovni
  • oprávnění vyhl. 50/1978 Sb. §6, 10
  • analytické a logické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu účastnit se pracovních cest

Nabízíme:

  • možnost uplatnění a rozvoje v oblasti průmyslové automatizace
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • podporu vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • aktivity pro zaměstnance a dětské letní tábory

Proč pracovat u nás?

ŽĎAS, a.s. patří ke špičce českého strojírenství. Již téměř 70 let je moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů.

Výrobní haly jsou vybaveny kvalitním strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Naše produkce je dodávána do bezmála padesáti zemí světa.

Těšíme se na seznámení s vámi!

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Zahraniční pracovní cesty, Závodní stravování

Firma ŽĎAS, a.s.
Pracoviště Strojírenská 675/6, 59101 Žďár nad Sázavou
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky Angličtina