Popis pozice

Jste komunikativní člověk, který se nebojí jednání s dodavateli a vyjednávání o nákupních podmínkách?

NAŠE SRDCE TVOŘÍ BUDOUCNOST

V současné době hledáme kolegu či kolegyni do našeho týmu na pozici "Nákupčí".

Staňte se součástí našeho příjemného mladého týmu!

Náplň práce:

* průzkum trhu a vyhledávání nových obchodních partnerů
* aktivní a reprezentativní komunikace s dodavateli
* vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách
* realizace výběrových řízení a administrativní zajištění nákupu až po konečnou objednávku
* vedení obchodních jednání

Nabízíme:

* zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní dobu 7,5 hodiny denně
* zvýhodněné telefonní tarify
* podporu vzdělávání a rozvoje
* příspěvek na penzijní připojištění
* aktivity pro zaměstnance a dětské letní tábory

Požadujeme:

* minimálně středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
* středně pokročilou znalost anglického jazyka
* komunikativnost a vyjednávací dovednosti
* nadšení pro jednání s dodavateli a hledání úspor
* znalost práce na PC (MS Office)
* praxe na obdobné pozici vítána
* řidičský průkaz sk. B a ochotu účastnit se častých služebních cest

Těšíme se na seznámení s vámi!

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování
Firma ŽĎAS, a.s.
Pracoviště Strojírenská 675/6, 59101 Žďár nad Sázavou
Obor činnosti Prodej a obchod
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Angličtina