ŽĎAS, a.s.

Dělník na Ocelárně

Popis pozice

Do našeho týmu na Ocelárně hledáme šikovné kolegy, kteří budou připravovat druhování vsázky do pecí nebo pracovat na pozici pomocníka na peci. Pracovní uplatnění nabízíme i na pracovišti pro přípravu licích soustav a odlévání ingotů. Na veškeré pozice Vás zaškolíme během jednoho měsíce.

NAŠE SRDCE TVOŘÍ BUDOUCNOST

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 7,5 hodiny denně
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • podporu vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • aktivity pro zaměstnance a dětské letní tábory

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Těšíme se na seznámení s vámi!
ŽĎAS, a.s.

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování
Firma ŽĎAS, a.s.
Pracoviště Strojírenská 675/6, 59101 Žďár nad Sázavou
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání Odborné vyučení bez maturity