APOGEO Group, SE

ÚČETNÍ - Senior účetní

Popis pozice

Do svého týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á absolvoval/a střední či vysokou školu ekonomického směru, má praktické zkušenostmi s kompletním vedením účetnictví a má chuť vést a motivovat tým lidí.

Kandidát by se měl orientovat v účetní a daňové legislativě. Znalost ekonomických SW výhodou, nikoliv podmínkou. Praxe na obdobné pozici min. 3 roky. Očekáváme samostatnost, koncepčnost, pečlivost, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel) a znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2).

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky,
  • znalost účetní a daňové legislativy,
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word),
  • znalost ekonomických SW výhodou,
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce,
  • komunikační schopnosti na dobré úrovni,
  • samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti.

Náplň práce

• Vedení účetnictví pro externí klientelu,

• samostatné účtování dokladů (zadávání účetních dat do systému, účtování, párování),

• zpracování DPH, KH, silniční daně,

• zpracování účetních závěrek,

• pravidelné analýzy účtů, reportingy ČSÚ, INSTRASTAT,

• zpracování ad-hoc zpráv pro klienty, aktivní komunikace s klientem,

• vedení a organizace práce juniorů/brigádníků.

Nabízíme

  • práci na plný úvazek (pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO),
  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv, kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport,
  • firemní programy (výuka jazyka v rámci pracovní doby, podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti, výuka jazyků…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.
Firma APOGEO Group, SE
Pracoviště Rohanské nábřeží 671/15, 18600 Praha
Obor činnosti Služby
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru