APOGEO Group, SE

TRANSAKCE- Consultant Brno

Popis pozice

Do oddělení transakcí hledáme kolegu nebo kolegyni s praktickými zkušenostmi v oblasti podnikových financí. Na starosti bude mít vybranou klientelu, které bude asistovat při změnách vlastnické struktury a zároveň bude týmovou podporou v oblastech příprav, realizace a následné integrace. Znalost české legislativy je výhodou, nikoliv podmínkou.

Každý v APOGEO má svůj potenciál.

„Máte analytické myšlení, zdravý selský rozum, obchodního ducha a potřebný nadhled? Přidejte se do transakčního týmu, kde si vyzkoušíte spolupráci na řízení projektů napříč skupinou APOGEO, osvojíte si přípravu nabídek a informačních memorand, budete se podílet na strukturování smluvních vztahů a přípravě podnikových přeměn a restrukturalizací" říká Pavel Postl, Partner transakčního oddělení.

Požadavky

  • předchozí praxe v oblasti podnikových financí či consultingu minimálně 1-2 roky,
  • VŠ ekonomického směru nebo potřebnou praxi v oboru,
  • základní znalost české daňové legislativy, podnikových financí a manažerského účetnictví,
  • dobré prezentační a komunikační dovednosti, schopnost samostatného vedení obchodního jednání,
  • ambice hledat nové příležitosti v rámci regionu,
  • iniciativa, vysoké pracovní nasazení,
  • loajalita a spolehlivost,
  • proklientský přístup,
  • samostatnost a odpovědnost,
  • kreativní a invenční přístup k řešení problému.

Náplň práce

  • rozvoj vztahů se zákazníky a hledání nových příležitostí,
  • vedení obchodních jednání a komunikace s klienty,
  • projektový management (podnikové přeměny, řízené likvidace, ad-hoc transakční poradenství při převodech soukromého i podnikového majetku),
  • podniková i soukromá agenda, řešení nástupnictví, ochrana majetku,
  • participace na zakázkách v designu firemních struktur, daňového poradenství, auditu, oceňování, due diligence,
  • příprava nabídek.

Nabízíme

  • práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní budově AZ Tower,
  • Multisport,
  • firemní programy (výuka jazyků, podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • nástup ihned nebo dohodou.
Firma APOGEO Group, SE
Pracoviště Pražákova 1008/69, 63900 Brno
Obor činnosti Služby
Požadované vzdělání VŠ ekonomického směru nebo potřebnou praxi v oboru