APOGEO Group, SE

AUDIT- Auditor s IFRS

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni s praktickými zkušenostmi s IFRS, konsolidacemi a účetním poradenstvím.

Kandidát by se měl orientovat v daňových zákonech a obchodním právu. Očekáváme analytické a komunikační schopnosti, pečlivost, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel) a znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2). Podmínkou je auditorské oprávnění

Náplň práce

  • Zodpovědnost za plánování, řízení a provádění statutárních auditů a dalších auditorských zakázek,
  • metodické vedení týmu asistentů,
  • pravidelná komunikace s přímým nadřízeným,
  • komunikace s klienty v průběhu nabídkového řízení i při realizaci zakázky,
  • samostatná komunikace s klienty a rozvoj klientských vztahů.

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport,
  • firemní programy (výuka jazyka v rámci pracovní doby, podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • výuka jazyka v rámci pracovní doby,
  • nástup ihned nebo dohodou.
Firma APOGEO Group, SE
Pracoviště Rohanské nábřeží 671/15, 18600 Praha
Pražákova 1008/69, 63900 Brno
Obor činnosti Služby