Popis pozice

Pokud se orientujete v daňové legislativě a chcete se dále rozvíjet v této oblasti, pak hledáme právě Vás. Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme nové kolegy/ně na pozici Tax Consultant.

Každý v APOGEO má svůj potenciál.

Požadavky

  • Absolvent VŠ ekonomického nebo právnického směru,
  • Angličtina slovem i písmem minimálně na komunikativní úrovni,
  • praxe v oboru výhodou,
  • odolnost vůči stresu,
  • zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup,
  • práce na plný úvazek,

Náplň práce

  • poskytování konzultací a odborného poradenství,
  • zpracování daňových přiznání,
  • zastupování klientů při jednání s finančním úřadem,
  • příprava a zpracování odborných stanovisek, spolupráce na projektech napříč celou daňovou a účetní problematikou,
  • řízení vlastních zakázek a projektů.

Nabízíme

  • Odborný i osobní rozvoj a růst, možnost seberealizace na zvolených projektech,
  • práci na plný úvazek,
  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • příspěvek na poplatky za zkoušky na daňového poradce,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport,
  • výuka jazyka v rámci pracovní doby,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.
Firma APOGEO Group, SE
Pracoviště Rohanské nábřeží 671/15, 18600 Praha
Pražákova 1008/69, 63900 Brno
Obor činnosti Služby
Požadované vzdělání Absolvent VŠ ekonomického nebo právnického směru