Popis pozice

Co budete dělat?

  • Vést operátory a tým seřizovačů na směně
  • Organizovat výrobu na směně a změny výroby
  • Spolupracovat s pracovníky s podpůrných útvarů při řešení problémů při výrobě
  • Rozvíjet, motivovat a hodnotit zaměstnance
  • Spolupracovat na projektech zlepšování procesů
  • Kontrolovat a dodržovat 5S na pracovišti
  • Pravidelně sledovat a vyhodnocovat KPI svých podřízených
  • Řešit kvalitativní problémy

Co očekáváme?

  • Praxi ve vedení výrobního týmu
  • Praxi ve výrobě, orientace ve strojírenských výrobních procesech a technologiích
  • Dobrou znalost MS Office
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Flexibilita, schopnost aktivně řešit problémy, odolnost vůči stresu.

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce a příležitost odborného růstu v tradiční české firmě
  • 5 týdnů dovolené a pracovní úvazek 37,5 hod týdně
  • Pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností
  • Široký výběr dotovaného stravování, výhodné firemní telefonní tarify, věrnostní odměny, příplatek na penzijní spoření a další zaměstnanecké výhody
  • Nástup dle dohody
Firma KOVOLIT, a.s.
Pracoviště Nádražní 344, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl