KOVOLIT, a.s.

Provozní zámečník/údržbář

Popis pozice

Co budete dělat?

  • opravovat závady na licích, obráběcích a kovacích automatizovaných pracovištích, bruskách, frézkách a CNC strojích
  • provádět údržbu a preventivní technické prohlídky strojního zařízení.

Co očekáváme?

  • vyučení nebo maturitu ve strojírenském oboru
  • praxe podmínkou
  • pečlivost, spolehlivost a fyzickou zdatnost (vč. práce ve výškách)
  • svářečský kurz a znalost hydraulických systémů výhodou
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v tradiční české firmě a náležité platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 37,5 hod. týdně
  • docházkové prémie
  • zkušený tým, odborné zaškolení a příležitost kariérního růstu
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • práci v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny 6.00 – 18.00, 18.00 - 6.00 hod.)
  • dotované stravování, výhodné telefonní a datové tarify, věrnostní odměny a další zaměstnanecké výhody
  • nástup možný ihned
  • další zaměstnanecké výhody
Firma KOVOLIT, a.s.
Pracoviště Nádražní 344, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek