KOVOLIT, a.s.

Operátor/ka na licích strojích

Popis pozice

Co budete dělat?

  • vyrábět hliníkové odlitky převážně pro oblast automotive
  • připravovat odlitky na palety k transportu
  • obsluhovat tlakové licí stroje (až na výjimky plně automatizované a robotizované)
  • vizuálně kontrolovat kvalitu vyrobených odlitků

Co očekáváme?

  • pečlivost, spolehlivost
  • zdatnos, zručnost a ochotu učit se novým věcem
  • týmovou spolupráci

Co nabízíme?

  • mzdu po zapracování až 33 000 Kč
  • odměny za neabsenci
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné zaškolení a příležitost kariérního růstu
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • práci v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny 6.00-18.00, 18.00-6.00 hod.)
  • široký výběr dotovaného stravování, výhodné telefonní tarify pro Vás a Vaše blízké a další benefity samozřejmostí
  • věrnostní odměny, odměny za neabsenci a za doporučení nového zaměstnance
  • nástup dle dohody
  • další zaměstnanecké výhody
Firma KOVOLIT, a.s.
Pracoviště Nádražní 344, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl