Popis pozice

Co budete dělat?

Zhotovovat a aktualizovat výrobní dokumentaci forem pro odlévání hliníkových slitin, ostřihovacích nástrojů

Podílet se na zlepšování procesů, prezentacích a proaktivně přistupovat k požadavkům zákazníka.

Co očekáváme?

VŠ strojní - konstrukční příp.slévárenský obor výhodou

Znalost technické angličtiny, příp. němčiny (práce s cizojazyčnou dokumentací)

Práce s CAD programů - AtuoCAD, zkušenost s Creo výhodou

Dobrá znalost MS office

Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

Zajímavou práci v tradiční české firmě

Zkušený tým, příležitost seberealizace, odborného a kariérního růstu - vhodné i pro absolventy

Pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)

5 týdnů dovolené a pracovní dobu 37,5 hodiny týdně

Široký výběr dotovaného stravování, zvýhodněné telefonní a datové tarify a další zaměstnanecké výhody, věrnostní odměny a další benefity

Nástup dle dohody.

Firma KOVOLIT, a.s.
Pracoviště Nádražní 344, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek