Popis pozice

Co budete dělat?

  • obsluhovat elektrické vysokozdvižné vozíky a provádět jejich běžnou údržbu
  • rozvážet odlitky a výkovky mezi jednotlivými výrobními pracovišti
  • zajišťovat rozvoz palet mezi skladem a výrobou

Co očekáváme?

  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • oprávnění k obsluhování VZV výhodnou
  • schopnost zorganizovat si efektivně práci
  • spolehlivost, pečlivost a týmovou spolupráci

Co nabízíme?

  • odborné zaškolení - příležitost získat kvalifikaci k řízení vysokozdvižných vozíků
  • docházkové premie
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • práci ve třísměnném (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 hod.) nebo nepřetržitém (12 hodinové směny 6.00-18.00, 18.00-6.00 hod.) provozu
  • široký výběr dotovaného stravování, firemní telefonní a datové tarify, věrnostní odměny a odměny za neabsenci, přípspěvěk na penzijní pojištění a další zaměstnanecké výhody
  • nástup dle dohody.
Firma KOVOLIT, a.s.
Pracoviště Nádražní 344, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl