Popis pozice

Do našeho týmu na údržbu hledáme nové posily na pozici technika údržby (2 směnný provoz, plus jednou za 8 týdnů pohotovost). Jedná se o zodpovědnou práci v moderním a zajímavém prostředí, při které je zapotřebí pečlivost, manuální zručnost i práce v informačním systému SAP PM.

Co dělá náš technik údržby

  • Udržuje všechny výrobní prostředky a zařízení v chodu
  • Aktivně se podílí na odstraňování prostojů a výpadků výroby vzniklých poruchami výrobních prostředků
  • Provádí práce spojené se správou budovy (TZB)
  • Spolupracuje s výrobou
  • Spolupracuje s externími servisy
  • Jedenkrát za osm týdnů drží, dle dohodnutého rozpisu, pohotovost (mimo pracovní dobu údržby a během dnů pracovního volna)
  • Aktivně se podílí na zlepšování výrobních procesů

Co od Vás očekáváme

  • Vyučení v technickém oboru (elektro, strojní mechanik apod.)
  • Praxi v oblasti údržby ve výrobním podniku
  • Orientace v elektro-schématech a technických výkresech
  • Schopnost najít a diagnostikovat poruchu
  • Samostatně určit postup opravy a její realizaci
  • Práci s PC – MS Office (základy Outlook, Excel)
  • Vyhláška 50, § 6
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Chuť pracovat a zájem učit se novým věcem
  • Samostatnost, proaktivitu

Na co se můžete těšit

  • Za práci navíc vás férově oceníme. Příplatek za přesčas 35 %, příplatek za noční 20 % a příplatek za práci o víkendu 25 %.
  • Dostanete od nás stravenky, na jídlo můžete chodit do naší závodní kantýny.
  • Těšit se můžete na body z Cafeterie, které lze uplatnit v lékárně, v optice, na cestování, apod.
  • Pravidelně sportovat můžete s naší kartou Active Pass.
  • Přispějeme Vám navíc 2% hrubé mzdy na penzijní připojištění.
  • Můžete využívat také naše zvýhodněné mobilní tarify - zapojit můžete i svoji rodinu a známé, platí až na 4 další telefonní čísla.
  • Energii můžete načerpat díky 25 dnům dovolené.
  • Z centra Brna vás dovezeme naším autobusem. Nemusíte si proto dokupovat další zóny na „šalinkartě“.
  • Na začátku vás důkladně zaškolíme - na pozici postupně projdete kompletním adaptačním programem.
  • Nabídneme vám jistotu a stabilitu práce.
  • Pokud budete chtít, můžete se zapojit do nejrůznějších sportovních/ kulturních/ společenských firemních akcí a potkávat se tak s kolegy i mimo práci.
Firma IFE-CR,a.s.
Pracoviště Evropská 839, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Požadované vzdělání Vyučení v technickém oboru (elektro, strojní mechanik apod.)