Popis pozice

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Brusič. Vaším úkolem bude příprava a broušení dveřních křídel před lakováním. Jedná se o práci v třísměnném provozu (8 hod. směny).

Co dělá náš brusič

  • Brousí hliník vibračními bruskami
  • Tmelí, vrtá, frézuje technickou frézou, nýtuje
  • Dohotovuje dveře, dveřní rámy a drobné dílce pro lakovací proces
  • Pracuje dle výkresové dokumentace nebo elektronických pracovních postupů

Co od Vás očekáváme

  • Vyučení v technických oborech (brusič, truhlář, zámečník, ...) výhodou
  • Manuální zručnost
  • Praxe v oboru - broušení ručními bruskami, tmelení - výhodou
  • Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
  • Chuť pracovat a dále rozvíjet své dovednosti v rámci pracoviště

Na co se můžete těšit

  • Za práci navíc vás férově oceníme. Příplatek za přesčas 35 %, příplatek za noční 20 % a příplatek za práci o víkendu 25 %.
  • Dostanete od nás stravenky, na jídlo můžete chodit do naší závodní kantýny.
  • Těšit se můžete na body z Cafeterie, které lze uplatnit v lékárně, v optice, na cestování, apod.
  • Pravidelně sportovat můžete s naší kartou Active Pass.
  • Přispějeme Vám navíc 2% hrubé mzdy na penzijní připojištění.
  • Můžete využívat také naše zvýhodněné mobilní tarify - zapojit můžete i svoji rodinu a známé, platí až na 4 další telefonní čísla.
  • Energii můžete načerpat díky 25 dnům dovolené.
  • Z centra Brna vás dovezeme naším autobusem. Nemusíte si proto dokupovat další zóny na „šalinkartě“.
  • Na začátku vás důkladně zaškolíme - na pozici postupně projdete kompletním adaptačním programem.
  • Nabídneme vám jistotu a stabilitu práce.
  • Pokud budete chtít, můžete se zapojit do nejrůznějších sportovních/ kulturních/ společenských firemních akcí a potkávat se tak s kolegy i mimo práci.
Firma IFE-CR,a.s.
Pracoviště Evropská 839, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek