IFE-CR,a.s.

Specialista zákaznické dokumentace

Popis pozice

Jste technicky založení a ovládáte anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni? Chtěli byste své zkušenosti s tvorbou technických návodů a příruček zužitkovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Neváhejte a staňte se naším novým kolegou na pozici Specialista zákaznické dokumentace!

Co dělá náš specialista zákaznické dokumentace

  • Vytváří a aktualizuje podrobné technické příručky a montážní návody v anglickém a německém jazyce pro naše zákazníky
  • Reviduje návody u nových projektů dle zjištění z prvních instalací a uvedení do provozu
  • Spolupracuje s oddělením konstrukce při tvorbě plánů údržby
  • Připravuje podklady pro školení zákazníků
  • Zapracovává technické změny do návodů

Co od Vás očekáváme

  • Min. SŠ s maturitou – technické obory
  • Úspěšná praxe v technické oblasti v mezinárodní výrobní společnosti min. 2 roky
  • Zkušenost s vytvářením výrobní dokumentace a návodů k obsluze výhodou
  • Znalost AJ a současně NJ na pokročilé úrovni
  • Velmi dobrá znalost MS Word, Outlook
  • Technický vhled a aktivní přístup

Na co se můžete těšit

  • Jednou za rok se můžete těšit na bonus ve výši až jedné mzdy.
  • Po domluvě s vedoucím možnost home office.
  • Dostanete od nás stravenky, na jídlo můžete chodit do naší závodní kantýny.
  • Těšit se můžete na body z Cafeterie, které lze uplatnit v lékárně, v optice, na cestování, apod.
  • Pravidelně sportovat můžete s naší kartou Active Pass.
  • Přispějeme Vám navíc 2% hrubé mzdy na penzijní připojištění.
  • Můžete využívat také naše zvýhodněné mobilní tarify - zapojit můžete i svoji rodinu a známé, platí až na 4 další telefonní čísla.
  • Vzdělávat a rozvíjet se u nás můžete na různých kurzech. Od čistě profesních dovedností až po lekce angličtiny a němčiny pro ty, kdo tyto jazyky využijí v práci.
  • Energii můžete načerpat díky 25 dnům dovolené.
  • Z centra Brna vás dovezeme naším autobusem. Nemusíte si proto dokupovat další zóny na „šalinkartě“.
  • Na začátku vás důkladně zaškolíme - na pozici postupně projdete kompletním adaptačním programem.
  • Nabídneme vám jistotu a stabilitu práce.
  • Pokud budete chtít, můžete se zapojit do nejrůznějších sportovních/ kulturních/ společenských firemních akcí a potkávat se tak s kolegy i mimo práci.
Firma IFE-CR,a.s.
Pracoviště Evropská 839, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání Min. SŠ s maturitou – technické obory
Požadované jazyky Angličtina, Němčina