IFE-CR,a.s.

Operátor mycího zařízení

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Operátor mycího zařízení. Vaším úkolem bude příprava, mytí a kompletace materiálu pro výrobu. Jedná se o práci ve třísměnném provozu (7,5 hod. směny).

Co dělá náš myčkař

  • Připravuje komplety materiálu dle denního a týdenního plánu výroby
  • Kontroluje kvalitu mycí lázně
  • Zapisuje jednotlivé činnosti do knihy mytí
  • Spolupracuje s dalšími pracovišti ve výrobě

Co od Vás očekáváme

  • Výuční list/ SŠ - technické vzdělání výhodou - vhodné i pro absolventy
  • Předchozí praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti - výhodou ne podmínkou
  • Orientace v rámci technické dokumentace
  • Dobré organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost

Na co se můžete těšit

  • Za práci navíc vás férově oceníme. Příplatek za přesčas 35 %, příplatek za noční 20 % a příplatek za práci o víkendu 25 %.
  • Dostanete od nás stravenky, na jídlo můžete chodit do naší závodní kantýny.
  • Těšit se můžete na body z Cafeterie, které lze uplatnit v lékárně, v optice, na cestování, apod.
  • Pravidelně sportovat můžete s naší kartou Active Pass.
  • Přispějeme Vám navíc 2% hrubé mzdy na penzijní připojištění.
  • Můžete využívat také naše zvýhodněné mobilní tarify - zapojit můžete i svoji rodinu a známé, platí až na 4 další telefonní čísla.
  • Energii můžete načerpat díky 25 dnům dovolené.
  • Z centra Brna vás dovezeme naším autobusem. Nemusíte si proto dokupovat další zóny na „šalinkartě“.
  • Na začátku vás důkladně zaškolíme - na pozici postupně projdete kompletním adaptačním programem.
  • Nabídneme vám jistotu a stabilitu práce.
  • Pokud budete chtít, můžete se zapojit do nejrůznějších sportovních/ kulturních/ společenských firemních akcí a potkávat se tak s kolegy i mimo práci.
Firma IFE-CR,a.s.
Pracoviště Evropská 839, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Plat 25 800 - 27 000 Kč
Požadované vzdělání Výuční list/ SŠ