MGM COMPRO s.r.o.

Testovací technik

Popis pozice

Máš technického ducha, ale přesto toužíš po kreativní pracovní náplni? Máš zkušenosti s elektronikou a chceš pomáhat tento obor posouvat dál? Chceš se podílet na testování aplikací pro globální firmy jako je Airbus, SIEMENS, nebo Magna? Pak Ti bude tato pracovní pozice ušita na míru!

Na co Tě potřebujeme?

  • Testování zákaznických řešení speciální výkonnostní elektroniky – zejména regulátorů otáček, elektromotorů, stykačů a dalších komponent v rámci elektrických pohonných jednotek pro letecké, lodní i pozemní aplikace
  • Práce na kompletaci elektronických komponent a celků – elektrických pohonných jednotek
  • Testování v rámci interního vývoje firmy – nové generace výkonové elektroniky a speciálních elektronických aplikací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektroniky-slaboproudu
  • Analytické myšlení
  • Schopnost vyznat se v jednotlivých mechanických součástkách a zkušenost se čtením schémat
  • Zkušenost s prací s osciloskopy a další měřicí technikou
  • Mechanickou a manuální zručnost
  • Základní znalost MS Office
  • Předešlá zkušenost z elektrotechnické vývoje/výroby velkou výhodou
  • Oceníme zkušenosti s pohony využívající BLDC/PMSM motory

Co za to nabízíme?

  • Férové finanční ohodnocení – aktivních a pracovitých lidí si vážíme a dokážeme je i náležitě ohodnotit
  • Práci v pohodovém mladém kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí, kolegy stejné krevní skupiny a velmi rozmanitou náplň práce
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Vývoj a výrobu, kterou oceňují společnosti z celého světa

Stále nejsi rozhodnut a chceš o nás vědět víc? Navštiv naši sekci novinek a přečtěte si o našich projektech, v referencích pak najdeš všechny klienty, kteří s námi spolupracují.

Neváhej nám poslat své CV spolu s motivačním dopisem, rádi Ti osobně řekneme více.

Firma MGM COMPRO s.r.o.
Pracoviště Růžová 307, 76302 Zlín
Obor činnosti Výroba a průmysl
Požadované vzdělání SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektroniky-slaboproudu