MGM COMPRO s.r.o.

Obchodník pro zahraniční trhy

Popis pozice

Cítíte se silní v kramflecích při obchodním jednání? Jste komunikativní a dokážete věci dotáhnout do konce? Disponujete mluvenou i psanou angličtinou na slušné úrovni? Tak to čtete správný inzerát.

Co vám tato pozice přinese?

Naučíme vás Získávání nových obchodů, budování vztahů se stávajícími partnery a v neposlední řadě také spolupráce s marketingem při brandbuildingu MGM COMPRO.

V čem bude spočívat vaše práce?

  • Komunikace s obchodními partnery
  • Spoluúčast na obchodních jednáních
  • Příprava podkladů pro obchodní jednání
  • Příprava obchodních nabídek
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Vedení databáze klientů v CRM systému
  • Úzká spolupráce s account manažery, obchodním ředitelem a marketingem

Ideální obchodník pro MGM COMPRO

Co u uchazečů hledáme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Aktivní znalost angličtiny, většina obchodních jednání je vedena v angličtině
  • Příjemné vystupování
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Uvítáme zkušenosti na obdobné pozici
  • Ochotu se učit novým věcem a pracovat na sobě

Co za to nabízíme

Výborných obchodníků je jako šafránu a proto u nás kromě odpovídajícího finančního ohodnocení získáte i možnost dále se rozvíjet a růst. Chceme, abyste u nás zůstali co nejdéle a byli u nás dlouhodobě spokojení.

  • Variabilní složku mzdy založenou na získaných kontraktech
  • Vybavíme vás notebookem a mobilním telefonem
  • Přispějeme vám na stravu
  • Účast na zahraničních veletrzích a obchodních jednáních
  • Rádi se budeme podílet i na vašem jazykovém a dalším odborném vzdělání

Pokud cítíte, že by vás tato práce bavila, zašlete nám svůj životopis.

Firma MGM COMPRO s.r.o.
Pracoviště Růžová 307, 76302 Zlín
Obor činnosti Prodej a obchod
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně technického směru
Požadované jazyky Angličtina