Popis pozice

Zvládáš více než jen klikat myší dle předlohy? Rád zjišťuješ, jak věci fungují? Baví tě hledat chyby a odhalovat slabá místa v aplikacích? V tom případě je práce v TESCO SW přesně pro tebe a zkušený tým vývojářů se může těšit na novou posilu!

Pracovní náplní je především:

  • pracovat se sofistikovanými vývojovými nástroji a aktivně se podílet na procesu vývoje SW,
  • vyvíjet automatické testy,
  • vytvářet testovací plány a testovací scénáře,
  • prověřovat vyvíjený SW dle specifikace či analýzy, zpracovávat reporty nalezených chyb,
  • hledat bezpečnostní rizika,
  • provádět zátěžové, penetrační testy.

Požadujeme:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ se zaměřením na informační technologie,
  • základní znalost SQL, C#, HTML5, TypeScript/JavaScript, CSS,
  • základní znalost administrace OS MS Windows,
  • schopnost čtení (případně ladění) programového kódu C# a TypeScript/JavaScript,
  • základní znalost metodik testování SW,
  • schopnost experimentálního a bádavého přístupu při testování SW,
  • předpoklad povahy „problem-solver“,
  • AJ v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury.

Výhodou bude:

  • znalost některého z testovacích SW (např. Selenium).

Co můžeme nabídnout:

  • práci na zajímavých projektech
  • 5 týdnů dovolené, relaxační centrum, vzdělávání, HomeOffice či stravenkový paušál.
Firma TESCO SW a.s.
Pracoviště tř. Kosmonautů 1288/1, 77900 Olomouc
Obor činnosti Ostatní
Požadované vzdělání SŠ, VOŠ nebo VŠ se zaměřením na informační technologie
Požadované jazyky Angličtina