TESCO SW a.s.

Programátor Frontend

Popis pozice

Hledáme šikovné frontend programátory do vývojového týmu, který se zabývá vývojem systémového jádra pro vývoj našich aplikací. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností. Celý tým se podílí na vývoji komponent v moderních technologiích HTML5, CSS5 a JavaScriptu, SPA, WPA, React, Redux, REST…

Požadujeme:

  • znalost JavaScriptu,
  • znalost HTML5, CSS3,
  • znalost objektového programování a základní znalost objektové analýzy,
  • uživatelskou znalost MS Office,
  • anglický jazyk (v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury).

Výhodou bude:

  • znalost jazyka TypeScript,
  • znalost balíčkovacího nástroje NPM a build nástrojů Gulp a Webpack,
  • znalost knihoven React, Redux nebo podobných,
  • znalost CSS Flexbox a Gridbox,
  • znalost CSS preprocesorů LESS/SASS,
  • znalost ES6 modulů a dalších nových technologií z ES6 a novějších.

Co můžeme nabídnout:

5 týdnů dovolené, relaxační centrum, vzdělávání, HomeOffice či stravenkový paušál.

Firma TESCO SW a.s.
Pracoviště tř. Kosmonautů 1288/1, 77900 Olomouc
Obor činnosti Ostatní
Úvazek Plný úvazek
Požadované jazyky Angličtina