FERRIT s.r.o.

Projektový manažer

Popis pozice

Jste absolventem a rád/a byste se dostal/a do komerční praxe nebo máte již praktické zkušenosti s plánováním a řízením projektů? Pokud ano, pak tu máme příležitost přesně pro Vás!

Jste na začátku pracovní kariéry? Chcete vyrůst ve skvělého projektového manažera?

Můžete se učit od nejlepších – náš projektový manažer a další členové týmu Vás rádi podpoří.

Naše společnost se neustále rozrůstá, a proto hledáme projektového manažera, který bude mít na starost komplexní řízení projektů společnosti.

Co budete dělat?
  • komplexní řízení projektů výzkumu a vývoje nových strojů,
  • komplexní řízení obchodních projektů pro přidělená teritoria,
  • metodické řízení interních projektů,
  • komunikace napříč úseky společnosti a jejich koordinace v rámci realizace obchodních a vývojových projektů,
  • komunikace s externími dodavateli,
  • sestavování harmonogramů vývoje a výroby nových strojů,
  • spolupráce při plánování kapacit,
  • reporting vedení společnosti.
Co požadujeme?
  • min. SŠ strojírenského zaměření,
  • praxi s plánováním a řízením projektů ve strojírenského výrobě výhodou,
  • zkušenost s používáním SW pro plánování a řízení projektů,
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • ŘP. Sk B – aktivní řidič, ochotu cestovat,
  • znalost práce na PC (MS Office, internet),
  • znalost AJ (min. na úrovni B1) podmínkou, RJ výhodou,
  • chuť a ochotu na sobě pracovat a rozvíjet se v oblasti řízení projektů,
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost plánování a organizace práce, schopnost určování priorit.

Ať už máte méně či více zkušeností, rádi naplánujeme setkání, abychom probrali možnost spolupráce.

Co nabízíme?
  • dlouhodobou spolupráci a možnost podílet se na zajímavých projektech,
  • skvělou příležitost pro osobní a kariérní rozvoj,
  • adaptační program pro naše nováčky ve Ferritu, kdy se sejdete se zajímavými lidmi, navážete kontakty a získáte zajímavé informace napříč odděleními,
  • 5 týdnů dovolené,
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně,
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky,
  • půjčování firemních vozidel k soukromým účelům,
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrh či projektová řízení,
  • dárek k významnému pracovnímu a životnímu jubileu,
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie,
  • firemní akce a teambuildingy.
Firma FERRIT s.r.o.
Pracoviště Na Zbytkách 41, 73901 Staré Město
Obor činnosti Ostatní