Popis pozice

Co budete dělat?
  • zpracování výsledků společnosti vč. reportingu,
  • tvorba a kontrola finančních plánů (vč. sledování CF),
  • výpočet režií (výrobní, správní),
  • vypracování pravidelných reportů a statistik,
  • příprava prezentací a podkladů pro jednání,
  • komunikace s bankami (čerpání úvěrů, zasílání podkladů, zpracování ročních analýz, vyřizování platebních karet),
  • spolupráce při roční účetní závěrce a tvorbě výroční zprávy,
  • revize pohledávek,
  • spolupráce při vytváření a upřesňování metodiky účtování a interních postupů,
  • komunikace s ostatními odděleními ve společnosti,
  • přímo podřízený pod finančním ředitelem společnosti.
Co požadujeme?
  • VŠ vzdělání ekonomického směru podmínkou,
  • odbornou praxi v ekonomické oblasti min. 4 roky,
  • znalost účetních souvislostí a související právní povědomí,
  • aktivní přístup v hledání řešení nových postupů a možností,
  • silné analytické myšlení,
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu,
  • pokročilou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office, především Excel,
  • cizí jazyk výhodou (AJ, RJ),
  • zkušenosti s programem SAP Bussines One výhodou,
  • řidičský průkaz sk. B.
Co nabízíme?
  • adaptační program pro naše nováčky ve Ferritu, kdy se sejdete se zajímavými lidmi, navážete kontakty a získáte zajímavé informace napříč odděleními,
  • 5 týdnů dovolené,
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně,
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky,
  • půjčování firemních vozidel k soukromým účelům,
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrh či projektová řízení,
  • dárek k významnému životnímu jubileu,
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie,
  • firemní akce a teambuildingy,
  • nástup možný ihned.

Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.

Firma FERRIT s.r.o.
Pracoviště Na Zbytkách 41, 73901 Staré Město
Obor činnosti Ostatní