MGM COMPRO s.r.o.

Marketing Associate

Popis pozice

Baví vás angličtina? Máte zápal pro sociální sítě a rádi si hrajete s úpravou fotek a videí? Máte zkušenosti s online světem? Pak jste pro nás ti praví!

Zajímá vás na čem budete pracovat?

  • Tvorba obsahu pro webové stránky (MGM-COMPRO a MGM-CONTROLLERS)
  • Správa sociálních sítí – FB, Youtube, Instagram, Twitter, LinkedIn
  • Práce s redakčními systémy
  • Správa e-mail marketingových kampaní
  • Plnění marketingových KPIs na měsíční bázi
  • Organizace marketingových eventů (veletrhy, job fairs, dny otevřených dveří apod.)
  • Vyhodnocování a reportování dosažených výsledků

Podívejme se, jak jsme si vás vysnili

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost angličtiny minimálně na úrovni B2
  • Znalost tvorby kampaní v Google Ads, FB
  • Uvítáme zkušenost s redakčními systémy pro správu webu
  • Zkušenost se střihem videí a editací fotografií je vítaná
  • Další cizí jazyk výhodou (němčina/ruština)
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Výhodou je praxe na obdobné pozici
  • Nutností pak dobrá znalost MS Office

Co za to nabízíme

Kreativních lidí si vážíme. Proto u nás kromě odpovídajících peněz a dalších výhod získáte i prostor pro osobní růst. Chceme, abyste u nás zůstali co nejdéle. A spokojeni.

  • Vybavíme vás mobilem i notebookem
  • Přispějeme vám na stravu
  • Rádi se budeme podílet i na vašem jazykovém vzdělání
  • Práci v mladém kolektivu

Pojďte se o tom přesvědčit sami a pošlete nám své CV. Rádi vám osobně řekneme více.

Firma MGM COMPRO s.r.o.
Pracoviště Růžová 307, 76302 Zlín
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání SŠ nebo VŠ vzdělání
Požadované jazyky Angličtina