dataPartner s.r.o.

Vývojář webových aplikací junior/ senior

Popis pozice

Co vás čeká?

  • programování, vývoj
  • návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování
  • podíl na přípravě a implementaci drobných i rozsáhlých projektů
  • interní testování a řešení chyb z testování i provozu

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • praxe oboru, minimálně 3 roky na srovnatelné pozici
  • výborná znalost objektového programování (C#, případně PHP)
  • znalost JavaScript, JQuery
  • dobré znalosti HTML, CSS
  • časová flexibilita, odpovědnost, kreativita

Oceníme znalosti:

  • Zkušenost s php frameworkem (Nette, Symfony)
  • Bootstrap
  • Schopnost aktivně využívat verzovací nástroj GIT (nebo jeho alternativu)
  • Angular, Typescript
  • .NET Core
  • Znalosti principů transakční SQL databáze (MySQL, MS SQL, Oracle, ...)
  • XML, XSLT, UML
  • Web Services, REST/SOAP

Co můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • práci s využitím moderních technologií
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní akce
  • mimopracovní společné aktivity
  • motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
  • výše mzdy podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií
Firma dataPartner s.r.o.
Pracoviště Senovážné nám. 241/15, 37001 České Budějovice
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání VŠ nebo SŠ vzdělání