dataPartner s.r.o.

Inženýr elektronik

Popis pozice

Co vás čeká?

  • návrh číslicových systémů
  • návrh logických obvodů realizovaných v FPGA
  • návrh schémat a desek plošných spojů pro číslicové části systémů
  • vývoj firmware pro číslicové systémy
  • oživování prototypů a pájecí práce

Požadujeme:

  • VŠ obor elektronika nebo výpočetní technika
  • znalost programovacího jazyka C
  • znalost návrhu logických obvodů
  • znalost činnosti číslicových procesorů na obvodové úrovni
  • pečlivost a ochota se vzdělávat v oboru
  • schopnost samostatné i týmové práce

Oceníme znalosti:

  • jazyka VHDL a nástroje ModelSim
  • programovacího jazyka C++ nebo C#,
  • teorie elektromagnetického pole pro kvalitní řešení problémů s integritou číslicových signálů a EMC problémů
  • anglického jazyka minimálně na úrovni pro porozumění odborných textů
  • precizní matematické a analytické myšlení

Co můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
  • výše mzdy podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií
  • zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením
  • možnost profesního růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • mimopracovní společné aktivity
Firma dataPartner s.r.o.
Pracoviště Senovážné nám. 241/15, 37001 České Budějovice
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované vzdělání VŠ obor elektronika nebo výpočetní technika