HAUSER spol. s r.o.

Vedoucí výroby práškové lakovny

Popis pozice

Náplň práce

  • Řízení a rozvoj výrobního střediska práškové lakovny se 30-45 zaměstnanci
  • Zodpovědnost za plnění výrobních plánů, plánování výrobních a personálních kapacit podle vyráběných množství
  • Navrhování nových technologií, procesů a výrobních toků s ohledem na zvyšování produktivity výrobního střediska
  • Zodpovědnost za kvalitu nalakovaných dílů a dodržování a zlepšování balných předpisů
  • Účast na interních projektech v rámci výrobního závodu v Kaplici

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti s řízením výrobního procesu a s vedením lidí (zkušenosti přímo z práškové lakovny velkou výhodou)
  • Znalosti procesního řízení výroby z pohledu některého z běžně používaných ERP systémů
  • Komunikativní znalost němčiny
  • Iniciativní, samostatná osobnost s tahem na branku

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na bydlení až 5.000 Kč / měsíc
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Finanční odměny za zlepšovací návrhy
Firma HAUSER spol. s r.o.
Pracoviště Samota 253, 38241 Kaplice
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika