HAUSER spol. s r.o.

Vedoucí týmu systémového řízení výroby

Popis pozice

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení a rozvoj týmu, který vytváří a spravuje systémové nástroje ve fázi přípravy výroby pro kusovníky, pracovní plány a další výrobní podklady
  • Zajištění přebírání podkladů pro nové výrobky a jejich nové verze se zaměřením na vytvoření správných výrobních a kalkulačních podkladů v informačním systému (Infor)
  • Účast na projektech zavádění nových výrobků do výroby, včetně účasti na auditech ve výrobě
  • Vytváření, aktualizace a archivace kalkulací výrobních cen
  • Role "Key User informačního systému" pro oddělení přípravy výroby ve výrobním závodě
  • Aktualizace pracovních návodů pro práci s informačním systémem
  • Zlepšování stávajících procesů

Požadujeme

  • VŠ / SŠ se zaměřením na procesní řízení, techniku, řízení výroby, ERP systémy nebo relevantní praxe
  • Předchozí zkušenost s řízením přípravy výroby velkou výhodou
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Schopnost vést kolektiv, smysl pro vlastní zodpovědnost a dobré komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na bydlení až 5.000 Kč / měsíc
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Finanční odměny za zlepšovací návrhy
Firma HAUSER spol. s r.o.
Pracoviště Samota 253, 38241 Kaplice
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání VŠ / SŠ se zaměřením na procesní řízení