LASTING SPORT s.r.o.

Vedoucí technik a logistik výroby v textilním odvětví

Popis pozice

Přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí technik a logistik výroby v textilním odvětví (výroba funkčních ponožek a prádla).

Náplň práce:

  • Zpracovává plán výroby a zajištuje logistické služby k plnění výroby.
  • Objednává materiály, kontroluje kvalitu výroby a řídí provoz v pletací a šicí dílně.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání v textilním oboru, nebo vyučení v oboru pletař seřizovač pletacích strojů
  • chazeč musí být technicky zdatný, komunikativní, schopen řídit koletiv podřízených zaměstnanců, plnit zadané úkoly
  • podmínkou je znalost práce na PC a programů /Excel/ Microsoft ofice
  • řidičský průkaz skupiny B
  • čistý rejstřík trestů
  • výhodou je znalost anglického jazyka
  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
Firma LASTING SPORT s.r.o.
Pracoviště Mánesova 1770, 35601 Sokolov
Obor činnosti Doprava, zásobování a logistika
Úvazek Plný úvazek
Plat 28 000–33 000 Kč
Požadované vzdělání Střední odborné
Požadované jazyky Angličtina