Popis pozice

Přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici Technik - grafik.

Náplň práce:

  • Spravování technického zařízení PC - tiskárny, výpočetní techniky, tiskárny na trika, vyšívací stroj, pletací stroje.
  • Zpracování technických a grafických návrhů designu v PC pro pletací stroje, úpravu vzorů pro pletací a vyšívací stroje.
  • Správa a aktualizace webových stránek, zpracování reklamních inzerátů, zpracování ročních produktových katalogů výrobků.

Požadujeme:

  • vhodné pro technicky a počítačově zdatné a zvídavé komunikativní uchazeče, kteří se rádi učí novým technickým věcem
  • podmínkou je znalost práce v programu Adobe photoshop, indesign, ilustrator
  • vhodné i pro grafiky a designery
  • práce s PC - grafické programy

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na dopravu
Firma LASTING SPORT s.r.o.
Pracoviště Mánesova 1770, 35601 Sokolov
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Úvazek Plný úvazek
Plat 28 000–33 000 Kč
Požadované jazyky Angličtina