Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.

Strojní inženýři

Popis pozice

Obor vzdělání: stavební, strojní, chemicko-technologický. Požadavky na praxi - 3 a více let. Řidičské oprávnění sk. B vítáno. Znalost jazyků (Aj minimálně pasivně, pochopení technických textů). Popis pracovní činnosti: kontrola, posuzování a hodnocení stavebních výrobků a výrobků pro technická zařízení budov (klimatizace, ventilátory, výrobky pro kanalizaci a vodovody), kontrola kvality a řízení výroby ve výrobních závodech, certifikace stavebních výrobků a/nebo hodnocení jakosti svařování dle ISO 3834 a/nebo, posuzování systémů managementu a certifikace dle ISO 9001, 14001, 18001, 27001, 5001. Dovednosti: práce na PC, MS Office, internet.
týden dovolené navíc, stravenky, podnikové stravování, zvyšování kvalifikace, pružná pracovní doba, odměny.

Firma Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.
Pracoviště Pražská 810/16, 10200 Praha
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Úvazek Plný úvazek
Plat 24 000–29 000 Kč
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou
Požadované jazyky Angličtina