HAUSER spol. s r.o.

Specialista/-ka Back Office s NJ

Popis pozice

Náplň práce

  • Příjem objednávek a požadavků od německých zákazníků, servisních partnerů a zaměstnanců společnosti Hauser
  • Zajištění včasného a správného objednávání náhradních dílů a zpracování cenových nabídek
  • Telefonická a e-mailová komunikace s německými zákazníky, servisními partnery a zaměstnanci společnosti Hauser
  • Správa dat v systému a zlepšování stávajících procesů

Požadujeme

  • Aktivní znalost německého jazyka (min. B1)
  • Pečlivost, spolehlivost,samostatnost,dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelské znalosti PC (MS Office, MS Excel)
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • Schopnost a ochotu navrhovat a hledat konstruktivní řešení

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
Firma HAUSER spol. s r.o.
Pracoviště Jankovcova 1330/57a, 17000 Praha
Obor činnosti Administrativa
Úvazek Plný úvazek
Požadované jazyky Němčina