Popis pozice

Náplň práce

  • Zajímavá práce v elektronicky řízeném skladu
  • Práce se čtečkami a čárovými kódy
  • Vydávání materiálu na základě žádanky a odepisování čtečkou čárových kódů na cílové pracoviště
  • Zaskladňování materiálu do skladu na vhodné skladové pozice
  • Inventarizace skladových zásob
  • Řízení VZV
  • Manipulace s polotovary a hotovými výrobky

Požadujeme

  • Zájem o práci ve skladu / logistice
  • Ochota práce na 2 směny
  • Praxe s VZV  podmínkou (platný průkaz výhodou)
  • Pečlivost, zodpovědnost, smysl po pořádek
  • Časová flexibilita
  • Technické vzdělání nebo myšlení výhodou

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Finanční odměny za zlepšovací návrhy
Firma HAUSER spol. s r.o.
Pracoviště Samota 253, 38241 Kaplice
Obor činnosti Výroba a průmysl