HAUSER spol. s r.o.

Seřizovač CNC ohýbacích nebo vysekávacích strojů

Popis pozice

Náplň práce

  • Seřizování a obsluha automatických CNC vysekávacích nebo ohýbacích lisů plechů - podle Vašich zkušeností a zaměření
  • Nastavování nástrojů, úpravy programu
  • Práce s technickou dokumentací
  • Pravidelná údržba stroje
  • Další odborné činnosti v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostech

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ technického směru (strojírenství, elektro, obsluha CNC apod.)
  • Zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC ohýbacích nebo vysekávacích lisů plechů podmínkou
  • Velmi dobrá orientace ve strojírenských výkresech
  • Ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Finanční odměny za zlepšovací návrhy
Firma HAUSER spol. s r.o.
Pracoviště Samota 253, 38241 Kaplice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek