ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s r.o.

Řidič

Popis pozice

Náplň práce:

  • řízení sklápěcího nákladního automobilu v rámci stavební čety při výstavbě, opravách a rekonstrukcích venkovních inženýrských sítí

Požadavky:

  • řidičský průkaz skupiny C, CE, T
  • profesní průkaz pro skupiny C, CE
  • praxe s řízením nákladního vozidla
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (26 let na stavebním trhu)
  • účast na zajímavých stavebních zakázkách, práce se špičkovým technickým vybavením
  • profesionální pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • proplácení cestovních náhrad a stravného
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné školení, udržování a rozvoj odborné způsobilosti
  • na základě oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou

Místo pracoviště:

  • stavby v regionu Liberecka, Mladoboleslavska a Jičínska.

Nástup:

  • ihned nebo dle vzájemné dohody
Firma ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s r.o.
Pracoviště Nudvojovice 2103, 51101 Turnov
Obor činnosti Doprava, zásobování a logistika