Kollmorgen, s.r.o.

PROVOZNÍ ELEKTROMECHANIK / ÚDRŽBÁŘ

Popis pozice

Náplň práce:

  • Zjišťuje elektrické příčiny závady stroje či zařízení, komunikuje s obsluhou, studuje dokumentaci stroje, úzce spolupracuje s mechaniky
  • Provozní elektromechanik/údržbář provádí na základě požadavku od nadřízeného nebo směnových mistrů opravu, údržbu a seřízení strojů a výrobních zařízení.
  • zajišťuje potřebný materiál, náhradní díly a nářadí na opravu; předává požadavek nadřízenému
  • provádí opravy, seřízení stroje, montáž náhradního dílu nebo opravu stávajícího dílu; po potřebně dlouhou dobu sleduje zkušební provoz stroje (průběžně kontroluje chod zařízení)
  • provádí elektroúdržbu
  • zastupuje v plném rozsahu jiného provozního elektromechanika výrobní jednotky motorů v době jeho nepřítomnosti

Požadujeme:

• SOU, SŠ elektro – podmínkou (ideálně znalost slaboproud i silnoproud).

• Vyhláška 50, min. § 6.

• Zkušenosti z oblasti elektro nebo elektromechanické údržby

• Nutná schopnost čtení elektrických a elektrotechnických výkresů. Alespoň okrajové znalosti strojních výkresů, mechaniky, hydrauliky a pneumatik.

• Analytické schopnosti, fyzická zdatnost, schopnost práce ve výškách

• Řidičský průkaz sk. B.

• Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně.

• Preciznost, pečlivost.

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém, přátelském kolektivu v zahraniční společnosti.
  • Možnost profesního růstu.
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Program doporučení kamaráda 20.000-45.000 Kč.
  • Benefity společnosti: příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní akce..

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Firma Kollmorgen, s.r.o.
Pracoviště Evropská 864, 66442 Modřice
Obor činnosti Výroba a průmysl
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání SOU, SŠ elektro