dataPartner s.r.o.

Projektový manažer/ technická podpora

Popis pozice

Co vás čeká?

  • utváření produktové strategie, změn a vylepšení produktů
  • podílí se na obchodních procesech a systémových analýzách
  • zavádí nové aplikace a návazné procesy u zákazníků
  • uživatelská podpora zákazníků

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání – zaměření na IT/MES výhodou
  • dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace
  • znalosti z oblasti IT – zkušenosti se správou a vývojem podnikových systémů
  • zkušenosti se zaváděním aplikací IT min. 10 let
  • komunikační schopnosti a dobré vystupování
  • časová flexibilita, odpovědnost za svěřené projekty
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • řidičský průkaz B, aktivní řidič

Oceníme znalosti

  • integraci podnikových systémů ve výrobě
  • řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 výhodou)
  • péče o zákazníky – komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů podnikových systémů

Co můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní prácovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • práci s využitím moderních technologií
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní akce
  • mimopracovní aktivity
  • motivující platové ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + provize z projektů)
  • výše mzdy podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií
Firma dataPartner s.r.o.
Pracoviště Senovážné nám. 241/15, 37001 České Budějovice
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované vzdělání SŠ/VŠ vzdělání – zaměření na IT/MES výhodou