Beryko s.r.o.

Projektový manažer junior/asistent vedení

Popis pozice

Do našeho mladého dynamického kolektivu hledáme člověka, který zvládne převzít odpovědnost za řízení a realizaci menších projektů, dokáže je dotáhnout do úspěšného konce a nebojí se nových výzev a zadaných úkolů od jednatele společnosti.

Jaké výzvy Vás v práci budou čekat?

Budete mít odpovědnost za realizaci svěřených projektů od začátku do konce (příprava plánů, stanovení rozpočtu a termínů a jejich dodržení, vedení a koordinace přiděleného týmu pro projekt). Součástí této práce je také komunikace s jednotlivými odděleními a dodavateli, vedení dokumentace a tvoření reportů. Zároveň budete pravou rukou jednatele společnosti, se kterým budete řešit přidělené úkoly a další požadavky.

Požadujeme:

Jak si Vás představujeme?

- SŠ/VŠ vzdělání

- zkušenosti na obdobné pozici a zkušenosti s vedením týmu mohou být výhodou

- výborné komunikační a prezentační dovednosti

- řidičský průkaz sk. B

- komunikativní AJ

- flexibilní, pečlivý a psychicky odolný

Nabízíme:

Co nabízíme?

- práci v mladém kolektivu

- prac. doba po-pá

- 25 dnů dovolené

- příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

- firemní tarif, notebook

- slevy na produkty, roční budget 10 000 Kč na výrobky

Benefity

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Notebook
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Dovolená 5 týdnů
Firma Beryko s.r.o.
Pracoviště Na Roudné 1162/76, 30100 Plzeň
Obor činnosti Personalistika a HR
Úvazek Plný úvazek
Smluvní vztah Pracovní smlouva
Požadované vzdělání SŠ/VŠ vzdělání
Požadované jazyky Angličtina