K & V ELEKTRO a.s.

PRODAVAČ/SKLADNÍK

Popis pozice

Pro naši pobočku v Olomouci hledáme zaměstnance na pracovní pozici Prodavač/skladník.

Co nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • budeš pracovat pro stabilní českou společnost, která je již více než 25 let na trhu a neustále se rozvíjí
  • profesní růst pro nás není jen fráze: při obsazovaní nových pozic lovíme nejdříve ve vlastních řadách
  • stravenky v hodnotě 100 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55 Kč)
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na volnočasové aktivity 6000 Kč (lékárna, dovolená, kino, divadlo, vzdělávání a další..)
  • 5 týdnů dovolené po roce u firmy
  • výhodné tankování u MOL
  • zvýhodněné tarify na volání a data
  • slevy na firemní produkty

Co Tě u nás čeká

  • různorodá práce na pobočce v Olomouci
  • každodenní komunikace se stálými i novými zákazníky
  • odborná pomoc zákazníkům při výběru produktů v oboru elektro
  • přijímání a vyřizování objednávek
  • práce s finanční hotovostí
  • přejímka, manipulace se zbožím ve skladu a inventarizace zboží

Co od Tebe očekáváme

  • znalost elektroinstalačního materiálu a vzdělání v oboru elektro výhodou
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • pozitivní přístup k práci, komunikační schopnosti
  • vstřícné a slušné vystupování
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelská práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
Firma K & V ELEKTRO a.s.
Pracoviště Stará Přerovská 790/15, 77900 Olomouc
Obor činnosti Prodej a obchod