ZEBR s.r.o.

Obchodní zástupce s angličtinou

Popis pozice

Co je vlastně náplní práce?

  • Prodej komponentů pro stínící techniku – Vašimi zákazníky budou firmy, zabývající se výrobou stínící techniky
  • Samostatná obchodní činnost a strategický rozvoj obchodních aktivit ve svěřeném regionu (anglicky mluvící země)
  • Analýza trhu, konkurence a cen výrobků
  • Vedení obchodních jednání se zákazníky
  • Příjem objednávek, vypracování nabídek
  • Odpovědnost za plnění požadavků zákazníka, pravidelná komunikace (od objednávky až po fakturaci)
  • Obchodní cesty za zákazníky
  • Obchodní administrativa a pravidelný reporting

Co byste ještě měli vědět?
Stanete se součástí menšího obchodního týmu, který Vám bude podporou pro Vaše obchodní aktivity. Budete se účastnit veletrhů a obchodních jednání v zahraničí.

Co Vám nesmí chybět?

  • SŠ vzdělání
  • Předchozí prokazatelné zkušenosti v oblasti obchodu
  • Znalost AJ ke komunikaci se zahraničními zákazníky (samostatné vedení obchodních jednání), znalost dalšího jazyka výhodou
  • Samostatnost a aktivní přístup k práci
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • práci v 100% české společnosti s celosvětovou působností
  • velký prostor pro seberealizaci
  • profesní i jazykové vzdělávání
  • prostor pro uplatnění znalostí a dovedností s možností dalšího rozvoje
  • dotované podnikové stravování
  • firemní společenské akce
  • 5 dnů sick days
  • příspěvek na dopravu
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky
  • vedení účtu pro klienty KB zdarma
Firma ZEBR s.r.o.
Pracoviště Milovice 178, 69188 Milovice
Obor činnosti Prodej a obchod
Úvazek Plný úvazek
Plat 20.000 Kč fix + provize z prodeje
Požadované vzdělání SŠ vzdělání
Požadované jazyky Angličtina