K & V ELEKTRO a.s.

Obchodní zástupce/-kyně České Budějovice

Popis pozice

Pro naši pobočku České Budějovice hledáme nového kolegyně na pozici Obchodní zástupce/-kyně.

Co nabízíme

  • motivující odměňovací systém
  • práci pro stabilní českou společnost, která se neustále rozvíjí a svých zaměstnanců si váží
  • profesní růst pro nás není jen fráze: při obsazovaní nových pozic lovíme nejdříve ve vlastních řadách
  • notebook, mobilní telefon, automobil (i pro soukromé účely)
  • interní vzdělávací programy a školení
  • příspěvek na volnočasové aktivity 6 000 Kč ročně
  • stravenky v hodnotě 100 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55 Kč)
  • 5 týdnů dovolené po roce u firmy
  • zvýhodněné volání a datové tarify
  • zvýhodněné ceny na tankování u MOL
  • slevy na firemní produkty

Co Vás u nás čeká?

  • samostatná a různorodá práce, která Vám dá příležitost naučit se mnoho nového
  • fajn parta kolegů a nadřízený, který Vás namotivuje k nejlepším výsledkům
  • budete navazovat vztahy se zákazníky v daném regionu a následně o ně pečovat
  • součástí Vaší práce bude také monitorování situace na trhu v daném regionu a vypracování a realizace plánu prodejní strategie pro daný region
  • budete spolupracovat s technickým oddělením na zpracování nabídek a objednávek pro zákazníky
  • budete zpracovávat interní hlášení o stavu obchodních zakázek

Co očekáváme od Vás

  • SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • maximální nasazení, pro-aktivní a energický přístup
  • profesionalitu, samostatnost a loajalitu
  • plnění daných měsíčních cílů + orientace na cíl - akvizice pro Vás není neznámé slovo
  • ochotu se stále zlepšovat a učit se novým věcem
  • schopnost zaujmout a nadchnout zákazníka, bez výborných komunikačních a prezentačních dovedností se neobejdete
  • obchodní zkušenosti v oblasti prodeje a prokazatelné obchodní výsledky, portfolio zákazníků je výhodou
  • příjemné vystupování je pro Vás samozřejmostí
  • uživatelskou znalost PC (MS Office, SAP výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B – zkušený řidič
Firma K & V ELEKTRO a.s.
Pracoviště Vrbenská 97/16, 37006 České Budějovice
Obor činnosti Prodej a obchod