ARAMARK, s.r.o.

Kuchař/ka vývozní kuchyně – ranní směny, volné víkendy – FläktGroup Liberec

Popis pozice

Vaření je pro vás vášeň a chcete se v něm pořád zlepšovat? Pokud vás nebaví celodenní šichty v kuchyni, bez ohledu na to, jestli je víkend nebo svátek, pojďte vařit k nám! Šikovný/á kuchař/ka má u nás cenu zlata. Vychutnejte si ranní směny, volné víkendy a skvělý kolektiv.

Co by vás v práci čekalo?

  • stálé ranní směny od 4:00 do 12:30, volné víkendy
  • příprava hotových jídel, minutek a teplého bufetu
  • fyzicky náročnější práce
  • příprava surovin na další den, porcování masa, balení jídel do termoportů pro rozvoz, atd.

Co u nás budete pro začátek potřebovat?

  • bez praxe z pozice kuchaře se u nás neobejdete
  • výhodou je zkušenost z firemního stravování, jídelny, apod.
  • špetku píle smíchanou s dávkou nadšení do práce a s chutí být důležitou součástí dobré party

Ke mzdě přihazujeme ještě tyto výhody:

  • ranní směny a volné víkendy
  • stabilní tým kolegů, kteří jsou velmi pracovití
  • nadřízená, která vám se vším pomůže a bude vám podporou
  • celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci, vysoká mzda
  • obědy za pár korun
  • certifikované kurzy Kulinářského umění a prestižní kuchařské soutěže
  • Multisport karta – zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
  • finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony (až 10 000,– Kč)
  • zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy
Firma ARAMARK, s.r.o.
Pracoviště Slovanská 781, 46312 Liberec
Obor činnosti Gastronomie a pohostinství
Úvazek Plný úvazek