HAUSER spol. s r.o.

Kreslič/-ka /projektant/-ka AutoCAD

Popis pozice

Náplň práce

  • Tvorba a úpravy projektové dokumentace k chladírenským technologiím pro supermarkety, hypermarkety, sklady potravin a jiné provozovny v oblasti obchodu s potravinami
  • Každodenní práce s programem Autodesk AutoCAD 2D
  • Účast na zajímavých projektech pro naše zahraniční zákazníky
  • Komunikace s kolegy v Čechách a Rakousku

Požadujeme

  • Znalost programu AutoCAD 2D, zkušenosti s tvorbou výkresové dokumentace
  • Technické myšlení, velmi dobrou znalost čtení technických výkresů
  • SŠ technického směru (obor TZB, elektrotechnika, pozemní stavitelství, strojírenství, apod.)
  • Schopnost základní komunikace v NJ nebo AJ
  • Samostatnost a proaktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
Firma HAUSER spol. s r.o.
Pracoviště Kamarytova 2848/2, 37006 České Budějovice
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání SŠ technického směru
Požadované jazyky Angličtina, Němčina