Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o.

Inženýr zákaznické kvality

Popis pozice

Náplň práce: Koordinuje činnosti jednotlivých projektů za oblast kvality pro přidělené projekty (APQP),
Provádí externí vzorkování se zákazníky pro nové díly včetně všech změn,
Zodpovídá za komunikaci se zákazníkem v oblasti kvality – intranetové portály, řízení a zasílání 8D reportů, provádění analýz, komplexní řízení reklamačního procesu externě a interně,
Koordinuje implementaci a aktualizaci specifických požadavků zákazníků,
Koordinuje společně s manažerem kvality přípravu zákaznických auditů, průběh zákaznického auditu, tvorbu a kontrolu nápravných opatření,
Účastní se aktivně FMEA včetně přípravy podkladů,
Koordinuje vytvoření akčního plánu v dané lhůtě a zodpovídá za kontrolu stanovených nápravných opatření.
V případě kvalitativních problémů u zákazníků určuje hraniční vzorky,
Provádí proškolení pracovníků výroby společně s Technikem kvality – kvalita finalizace, vulkanizace, extruze včetně příslušných záznamů,
Koordinuje implementaci specifických požadavků zákazníků – odpovídá za jejich aktualizaci,
Iniciuje trvalé zlepšování projektu za oblast kvality,
Připravuje statistické vyhodnocování zákaznických reklamací, spoluvytváří Q-report za oblast spokojenosti zákazníka,
Podílí se na přípravě interní dokumentace dle požadavků IATF 16949,
Spolupracuje na snižování interní zmetkovitosti pro přidělené projekty,
Další činnosti dle pokynů vedoucího kvality. Požadavky: Min. SOU s maturitou (nejlépe technického směru)
Min. základní znalost kvalitativních nástrojů a standardů v automobilovém průmyslu ( IATF 16949, SPC, FMEA, MSA, metodika 8D atd.)
Komunikativní znalost AJ podmínkou
Uživatelská znalost MS Office
Znalost specifických požadavků zákazníka
Znalost a používání zákaznických portálů
Praxe v automobilovém průmyslu v oblasti kvality výhodou
Komunikativnost, samostatnost, důslednost Nabízíme: Práce na HPP pro významného dodavatele v automobilovém průmyslu
Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
Nástupní plat dohodou dle praxe a zkušeností
Týden dovolené navíc
Odborné kurzy
Interní benefity

Firma Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o.
Pracoviště Oldřichovská 698, 46334 Hrádek nad Nisou
Obor činnosti Ostatní
Úvazek Plný úvazek
Požadované vzdělání SOU s maturitou
Požadované jazyky Angličtina