ZEBR s.r.o.

Elektroinženýr pohonů (Drive engineer)

Popis pozice

Co je náplní práce?

  • Nastavování a oživování automatických linek pro výrobu žaluzií
  • Parametrizace a odlaďování řízených pohonů (synchronních a asynchronních) na vyráběných strojích
  • Diagnostika poruch, jejich lokalizace a identifikace příčiny
  • Práce na výzkumných úkolech ve spolupráci s univerzitami (synchronní a krokové pohony)
  • Tvorba dokumentace, elektro dokumentace
  • Úzká spolupráce s oddělením konstrukce, elektrokonstrukce a montáže

Co Vám nesmí chybět?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
  • Zkušenosti s reálnými aplikacemi, s výběrem vhodných servozesilovačů / frekvenčních měničů a jejich nastavováním
  • Programování driverů a nástavbových aplikací pro serva výhodou
  • Zkušenosti s návrhy PCB výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota příležitostně cestovat (i do zahraničí)

Co byste ještě měli vědět?

Jedná se o samostatnou a odpovědnou práci v zakázkové kusové výrobě, kde máte možnost naučit se spoustu nového a neustrnete na místě. Pozice není vhodná pro absolventy.

 Co nabízíme?

  • práci v 100% české společnosti s celosvětovou působností
  • velký prostor pro seberealizaci
  • profesní i jazykové vzdělávání
  • prostor pro uplatnění znalostí a dovedností s možností dalšího rozvoje
  • dotované podnikové stravování
  • firemní společenské akce
  • 5 dnů sick days
  • příspěvek na dopravu
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky
  • vedení účtu pro klienty KB zdarma
Firma ZEBR s.r.o.
Pracoviště Milovice 178, 69188 Milovice
Obor činnosti Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované vzdělání Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektro