HAUSER spol. s r.o.

ASISTENTKA - poloviční úvazek

Popis pozice

Náplň práce

  • Administrativní podpora vedoucího výrobního střediska
  • Evidence zpracovaných zakázek
  • Vedení a kontrola docházky zaměstnanců, spolupráce s personálním oddělením
  • Komunikace s externími partnery a další zajímavé činnosti
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci výrobního závodu

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zájem o práci v rozsahu cca. 20 hod./týden s denní přítomností ve výrobním závodě dle Vašich časových možností
  • Dobrá min. písemná znalost němčiny podmínkou
  • Zkušenosti z administrativy ve výrobní společnosti výhodou
  • Zájem o techniku výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Finanční odměny za zlepšovací návrhy
Firma HAUSER spol. s r.o.
Pracoviště Samota 253, 38241 Kaplice
Obor činnosti Administrativa
Úvazek Částečný úvazek
Požadované vzdělání Min. SŠ vzdělání